Півмільйона гектарів землі врятують від посухи — Рутицька

73
0
В Україні зрошуватимуть 550 тис. га сільськогосподарських угідь у п’яти південних областях
Vidomosti-ua.comВ Україні зрошуватимуть 550 тис. га сільськогосподарських угідь у п’яти південних областях

Передбачуваний ефект від реалізації проекту зрошення — майже 550 тис. га сільськогосподарських угідь у п’яти південних областях України.

Про це зазначила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька, пише прес-служба Мінагропроду.

«При Координаційній раді створені робочі групи для опрацювання Стратегії відновлення та розвитку систем зрошення для огляду нинішньої ситуації у секторі зрошення та дренажу, утворення законодавчих основ реформування, розробка інвестиційного плану тощо», — сказала посадовець.

За її словами, була проведена колосальна робота за участю найкращих експертів. Наша мета — створення якісного документу — Національної стратегії відновлення та розвитку систем зрошення, яка стане дорожньою картою у процесі відновлення іригаційних систем в Україні.

«Зараз починається робота над інвентаризацією меліоративної інфраструктури, що залишилась, робота над нормативно-правовою базою», — додала Владислава Рутицька.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus