Бразилія. Фермери законтрактували половину врожаю кукурудзи

13 січня 2016 59 0
Високі внутрішні ціни на кукурудзу стануть причиною розширення посівних площ під культурою
Latifundist.comВисокі внутрішні ціни на кукурудзу стануть причиною розширення посівних площ під культурою

Бразильські фермери законтрактували більше половини майбутнього врожаю кукурудзи, пише «УкрАгроКонсалт».

Згідно з даними бразильського інституту Cepea, високі внутрішні ціни на кукурудзу можуть стати причиною розширення посівних площ під другим врожаєм цієї культури у країні.

Другий урожай складає більше половини всього врожаю кукурудзи у Бразилії і використовується переважно для експорту. Традиційно посів другого врожаю кукурудзи у Бразилії почнеться у лютому.

За оцінками Cepea, другий урожай кукурудзи (з урахуванням зниження врожайності на 0,1% у порівнянні з попереднім роком) може скласти 54,5 млн т.

У цілому, враховуючи збір двох врожаїв кукурудзи, імпорт і початкові запаси, пропозиція кукурудзи у 2016 р. складе 93,75 млн т, що дозволить додатково експортувати 35,42 млн т (40,89 млн т у минулому році).

Крім того, на користь подальшого розширення площ говорить і нинішній високий обсяг продажів кукурудзи бразильськими фермерами на ф'ючерсному ринку.

Фермери штату Мату Гросу законтрактували 53,5% свого врожаю до кінця грудня 2015 р. На аналогічну дату минулого року контрактація була на рівні 11,5%.

Виконано за допомогою Disqus