В Україні температура повітря підніметься до +18°С — прогноз погоди

29 березня 2021 89 0
В Україні температура повітря підніметься до +18°С — прогноз погоди
Kurkul.com

Протягом тижня переважатиме сонячна погода з частковою хмарністю. В останні дні березня (29-30 березня) атмосферний фронт принесе короткочасні опади. В перші дні квітня дощитиме в північних, західних та частково центральних областях. Найбільша кількість опадів очікується на Заході та Півночі. Вітер помірний південного, східного напрямку 1-5 м/с. Про це повідомляє Метео Фарм.

«Температури тішитимуть високими показниками, тепло рівномірно розповсюдиться по всій території України. Максимальний ріст температур розпочнеться з 1 квітня. На Сході та Півночі нічні температури знижуватимуться до несуттєвих від’ємних показників -2…+6°С, в центральних областях нічна температура знаходитиметься в межах 0…+7°С, на Заході та Півдні +1…+8°С», — прогнозують синоптики.

Денні температури в східних областях коливатимуться від +7 до +15°С, в північних, південних та центральних областях денна температура досягне позначки +8…+16°С. Найвище температури піднімуться на Заході +7…+18°С. Мінімальні температури ґрунту на всій території України знаходитиметься в межах +1…+9°С.

 

Виконано за допомогою Disqus