Підтримка фермерства — основний напрямок у співпраці України і Литви — Павленко

15 січня 2016 44 0
Підтримка фермерських господарств — основний напрямок українсько-литовської співпраці
atn.uaПідтримка фермерських господарств — основний напрямок українсько-литовської співпраці

Підтримка фермерських господарств — основний напрямок українсько-литовської співпраці, заявив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, пише прес-служба Мінагроподу.

За його словами, співпраця здійснюється на підставі Плану дій щодо зміцнення співпраці між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства Литовської Республіки на 2014-2016 рр.

«У рамках виконання зазначеного Плану дій триває реалізація двостороннього проекту «Розвиток потенціалу у галузі аграрної політики в Україні», що здійснюється спільно Міністерством аграрної політики та продовольства України та Національним платіжним агентством Литовської Республіки, за підтримки Міністерства закордонних справ Литовської Республіки», — додав міністр.

Посадовець зауважив, що основними напрямами українсько-литовського співпраці в аграрному секторі згідно з Планом дій є: євроінтеграція; тваринництво підтримка сімейних фермерських господарств; ветеринарна медицина і фітосанітарія; рибна галузь; наука та освіта.

«Протягом 2015 р. відбувся комплексний аналіз литовського досвіду щодо надання державної підтримки виробникам сільськогосподарської продукції та розвитку підприємницьких ініціатив у сільській місцевості. Цей досвід становить особливий інтерес у контексті реформування Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, як це передбачено нормами законопроекту «Про державну підтримку сільського господарства» у новій редакції», — наголосив Олексій Павленко.

Виконано за допомогою Disqus