Які породи свиней краще розводити фермерам?

50
0
Аграрії обирають свиней великої білої породи імпортного походження
fermhelp.ruАграрії обирають свиней великої білої породи імпортного походження

Сьогодні в українських аграріїв більшим попитом користуються свині великої білої породи чисто імпортного походження, про це Кurkul.com повідомив завідувач кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва Одеського державного аграрного університету (ОДАУ) Руслан Сусол.

«Але я хочу сказати, що цих тварин слід використовувати лише тоді, коли господарство може забезпечити їм високий рівень утримання і годівлі. Якщо ж це дрібне фермерське господарство або приватний сектор, я б радив використовувати тимчасовий варіант — у великій білій породі свиней заводський тип «Причорноморський» тип», — зазначив експерт.

Читати по темі: Руслан Сусол: Україна потребує якісного сала, але віддає перевагу м’ясним генотипам свиней

За його словами, він має складне кросоване походження, але має гени адаптаційного пристосування до середніх умов годівлі і утримання.

«Взагалі дрібні товаровиробники не повинні займатися чистопородним розведенням, це неправильний шлях», — упевнений він.

На думку Руслана Сусола, правильний шлях — має бути схрещування (гібридизація), і дрібні господарства повинні використовувати складні гібриди.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus