Ціни на зернові та олійні — огляд за 2 квітня від Zernotorg.ua

2 квітня 2021 9620 0
Ціни на зернові та олійні — огляд за 2 квітня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта     

В портах України продовжують дешевшати зернові та зернобобові культури. Із середини минулого тижня в портах України зберігається нетиповий спред між цінами на продовольчу пшеницю та фуражні зернові.

Так, в порту Миколаєва пшениця 2 класу наразі коштує 7548 грн/т, кукурудза — 7 815 грн/т. В портах Одещини: пшениця 2 класу — 7 432 грн/т, кукурудза — 7 794 грн/т. 

Нагадаємо, аналітики USDA спрогнозували, що посівні площі кукурудзи в США збільшаться менше ніж на 1% у порівнянні із 2020 р. На вихід звіту по посівних площах і залишках основних с/г культур від Мінсільгоспу США ф’ючерси на Чиказькій біржі відреагували бичим ралі. Після публікації даних, котирування по кукурудзі, сої і соєвій олії швидко досягли денного ліміту росту і торги було зупинено.

 

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Виконано за допомогою Disqus