Частка ЄС у торгівлі вітчизняною сільгосппродукцією склала 31%

18 січня 2016 60 0
Зовнішньоторговельний обіг між Україною та країнами ЄС склав $5 176,5 млн
Кurkul.comЗовнішньоторговельний обіг між Україною та країнами ЄС склав $5 176,5 млн

Частка Європейського Союзу (ЄС) за підсумками 11 місяців 2015 р. у загальній структурі українського зовнішньоторговельного обігу сільськогосподарської продукції складає 31,2%, заявив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, пише прес-служба Мінагропроду.

Посадовець відзначив позитивну динаміку у збільшенні частки ЄС у торгівлі сільськогосподарською продукцією та зростанні вітчизняного експорту до ЄС за попередні роки. Зовнішньоторговельний обіг між Україною та країнами ЄС за цей період склав $5 176,5 млн, зокрема частка експорту становить $3 634,9 млн, імпорту — 1 541,6 млн.

«Україна вже здійснила ряд кроків для активізації співробітництва з ЄС в аграрній галузі. Зокрема, розроблено першочергові закони для забезпечення якості продукції харчування та гармонізації законодавства України до вимог ЄС. Пріоритетом для нас залишається найшвидше схвалення всіх законів у сфері санітарно-фітосанітарного контролю, що дозволить повною мірою використати тарифні квоти та режим вільної торгівлі між Україною та ЄС», — додав міністр.

Виконано за допомогою Disqus