Lidea виводить на глобальний ринок два комерційні бренди

9 квітня 2021 89 0
Lidea виводить на глобальний ринок два комерційні бренди
Kurkul.com

Lidea на світовому рівні запускає два комерційні бренди: Lidea та Caussade Semences Pro. Повідомляє пресслужба компанії.

Нагадаємо, об’єднання Euralis Semences та Caussade Semences Group, яке розпочалося 1 вересня 2020 р. поклало початок створенню бренду Lidea. Входячи до ТОП-10 світових насіннєвих компаній, Lidea має на меті позиціонувати себе одним із лідерів у європейському насіннєвому бізнесі. 

Як зазначається у повідомленні, обіг Lidea складає більш ніж €350 млн. Інвестиції у виробництво та R&D — близько €30 млн. 

«Бренд Lidea — сучасний та інноваційний мультикультурний бренд, пізнаваний аграріями. Lidea пропонує широкий асортимент продукції та послуг для покращення рентабельності фермерських господарств. Новий підхід бренду Lidea — надавати сільгоспвиробникам сталі мультикультурні рішення протягом року. Компанія займається реалізацією насіння таких культур: кукурудзи, соняшнику, пшениці, сої, ріпаку, сорго, кормових, бобових та покривних культур», — зазначається у пресрелізі компанії.

Бренд Caussade Semences Pro орієнтований на дистриб’юторів та пропонує персоналізовані рішення і портфоліо, сфокусоване на такі дві основні культури, як кукурудза та соняшник.

Lidea і Caussade Semences Pro — це взаємодоповнюючі бренди, які надають можливість компанії Lidea підтримувати рентабельність фермерів, партнерів із дистрибуції та протистояти викликам, що виникатимуть у сільського господарства в майбутньому.

«В Україні на даний момент ми запускаємо лише бренд Lidea. Lidea пропонує українським сільгоспвиробникам широкий вибір гібридів таких культур: кукурудза, соняшник, соя, озимий ріпак, озима пшениця, люцерна. У додаток до цих основних культур Lidea надає інноваційні генетичні рішення, такі як Duo Corn та OSR Insect Trap, а також сертифіковане органічне насіння», — розповіли у пресслужбі.

Першою культурою, яка виводиться на ринок України під брендом Lidea, буде ріпак. Усі гібриди ріпаку, що надійдуть до продажу, будуть у нових брендованих мішках Lidea.

Виконано за допомогою Disqus

+ 17° ... + 6°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

81%