Інвестувати в АПК нині ризиковано — експерт

22 січня 2016 101 0
Інвестиції навіть в українську аграрну галузь є вкрай малоймовірними
forbes.kzІнвестиції навіть в українську аграрну галузь є вкрай малоймовірними

Інвестиції навіть в українську аграрну галузь є вкрай малоймовірними, сказав заступник директора ГО «Публічний аудит» з інформаційної політики, фахівець у галузі права Андрій Вігірінский, повідомляє «Аналітична служба новин».

«Інвестувати у сільське господарство за відсутності ринку землі у країні, а відповідно і мінімальних гарантій безпеки інвестицій занадто ризиковано», — пояснює юрист.

За його словами, знову ж таки, обіцянки запустити цей ринок з 2016 р. звучали протягом 2014-2015 р., зокрема це було вимогою МВФ, але ці обіцянки залишилися невиконаними.

«Для інвестора це свідчення безвідповідальності політиків у країні інвестування і, як наслідок — сигнал до того, що всі гарантії, про які йде мова на рівні переговорів, можуть бути переглянуті вже на стадії реалізації. Тому в умовах спаду вартості продукції сільського господарства, відсутності позитивної динаміки на рівні нормативного регулювання всередині країни навіть інвестиції в аграрну галузь України у 2016 році вкрай маловірогідні», — додає він.

Виконано за допомогою Disqus

- 3° ... - 6°

Вітер

3.2м/с

Опади

1.8мм

Вологість

66%