ФАО закликає підтримати сирійських фермерів

37
0
Усе більше фермерів Сирії будуть змушені залишати свої землі
dapr.ck.uaУсе більше фермерів Сирії будуть змушені залишати свої землі

Продовольча і сільськогосподарська Організація ООН (ФАО) закликає донорів підтримати сирійських фермерів, пише прес-служба відомства.

У той час як війна у Сирії триває вже шостий рік, сільськогосподарське виробництво різко скоротилося і пропозиція продовольства знаходиться на рекордно низькому рівні, підштовхуючи мільйони людей у ​​прірву голоду.

ФАО закликала уряд забезпечити підвищення обсягів фінансування з метою надання допомоги фермерам, щоб вони могли продовжувати обробляти свої землі і, таким чином, запобігти погіршенню ситуації.

Організація оформила заклик про мобілізацію коштів напередодні конференції міжнародних донорів у Лондоні 4 лютого, що скликається Великобританією, Німеччиною, Норвегією, Кувейтом і Організацією Об'єднаних Націй для мобілізації підтримки гуманітарної діяльності у Сирії, сказано у повідомленні.

«Конфлікт знищив сільськогосподарський сектор, що дало величезний вплив на поставки продовольства та ринки. Нині більше половини сирійців, які залишилися у країні, страждають від відсутності продовольчої безпеки, при цьому кожна третя людина не у змозі дозволити собі основні продукти харчування», — сказав генеральний директор ФАО Жозе Граціану да Сілва.

Без збільшення фінансування на підтримку сільськогосподарської діяльності, все більше фермерів будуть змушені залишати свої землі і мігрувати в інші області і країни.

Багато фермерів у Сирії продовжують виробляти, але їм важко отримати доступ до насіння і добрив. Тваринництво знаходиться у небезпеці, оскільки тваринники не можуть собі дозволити достатню кількість кормів і не мають доступу до ветеринарних послуг. Порушена робота продовольчих ринків і систем розподілу, зазначається у повідомленні.

«Ми не повинні забувати фермерів, які залишаються у Сирії і борються за те, щоб зберегти свої землі продуктивними. Ці фермери — переважно жінки, які нині складають 63% сільськогосподарської робочої сили, і виробництво продуктів харчування у Сирії тримається на них», — сказав заступник генерального директора ФАО з питань технічної співпраці Лоран Тома.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus