Робота голови Мінагропроду є демократичною і проєвропейською — експерт

22 січня 2016 72 0
Олексій Павленко, міністр аграрної політики і продовольства України
Latifundist.comОлексій Павленко, міністр аграрної політики і продовольства України

До Міністра аграрної політики та продовольства Олексія Павленка не було багато запитань, тому було б нелогічно, якщо б він втратив свою посаду. Таку думку Latifundist.com висловив український експерт-політолог Олександр Палій.

За його словами, на відміну від багатьох інших міністрів, він зменшував свої повноваження, а не навпаки. Хоча, в умовах коаліційності, теоретично, все може бути.

«Діяльність очільника Мінагроду має позитивні відгуки від представників аграрного бізнесу. Навколо нього було найменше негативного галасу. Навпаки, лунали схвальні відгуки від тих, хто безпосередньо з ним працює, тобто від бізнесу», — зазначив він.

Експерт позитивно відзначив роботу міністра стосовно впровадження заходів з дерегуляції аграрного бізнесу.

«На мою думку, Олексій Павленко вдало проводить роботу із дерегуляції. Можливо, здійснені у цьому напрямі кроки ще не такі радикальні як треба було б. Але, принаймні те, що він намагається робити з дерегуляції аграрного ринку та спрощення ведення бізнесу– це абсолютно правильний вектор», — вважає Олександр Палій.

Також він додає, що діяльність керівника аграрного відомства є демократичною та проєвропейською.

«Стиль роботи міністрата очолюваного міністерства виглядає достатньо демократично та по-європейськи, крім того, відомство правильно веде свою інформаційну політику», — зауважив Олександр Палій.

Виконано за допомогою Disqus

- 10° ... - 13°

Вітер

3.3м/с

Опади

0мм

Вологість

78%