Фермерам дадуть більше прав у господарюванні?

102
0
Пропонується спростити процедуру утворення  фермерських господарств
e-crimea.infoПропонується спростити процедуру утворення фермерських господарств

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин опрацьовує до другого читання проект закону №2028а, пише прес-служба комітету.

Законопроектом пропонується внести зміни до Земельного кодексу України та Закону України «Про фермерське господарство», що спрямовані на збільшення кількості нових фермерських господарств та забезпечення їх ефективного розвитку шляхом спрощення процедури утворення таких господарств.

«Змінами пропонується спростити процедуру утворення фермерських господарств, а саме — скасовувати обов’язкову наявність відповідної освіти та досвіду роботи і визначити правовий статус земельних ділянок фермерських господарств, як земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», — йдеться у повідомлені.

Також пропонується продавати земельні ділянки державної чи комунальної власності або права на них для ведення фермерського господарства виключно на земельних аукціонах та встановити механізм переоформлення права оренди земельних ділянок.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus