Аграрії знову вийдуть на загальнонаціональний страйк

23 січня 2016 97 0
Віталій Скоцик, голова Аграрної партії України
FacebookВіталій Скоцик, голова Аграрної партії України

Погоджувальна рада Страйкового комітету Всеукраїнського агарного форуму (ВАФ) прийняла рішення провести страйк у день розгляду депутатами законопроекту, яким пропонується внести зміни в діючий спецрежим ПДВ для галузі. Про це в коментарі AgroPolit.com розповів голова Аграрної партії України (АПУ) Віталій Скоцик.

Законопроект розроблений і презентований ВАФ та «Аграрним союзом України». Його прийняла за основу президія АПУ та Страйковий комітет Всеукраїнського аграрного форуму. Допрацювати його разом з розробниками отримали завдання народний депутат Леонід Козачеко та Олександр Бакуменко.

За словами Віталія Скоцика, далі цей законопроект мають зареєструвати у парламенті та винести на голосування у Верховній Раді.

«Козаченко збиратиме підписи нардепів для його підтримки в сесійній залі, а саме голосування стане для виборців на місцях індикатором того, як їх депутати відносяться до аграріїв», — розповів політик.

Втім, за його словами, це не означає, що страйку аграріїв не буде.

«Ми говоримо про форму великого загальнонаціонального страйку. Він відбудеться паралельно в день винесення у Раду цього законопроекту. Його вигляд і форми розробляються і він проходитиме, починаючи з території біля КМУ і по всій Україні. Ми очікуємо, що це буде на кінець наступного тижня чи через тиждень, бо у Раді триває інтенсивна дискусія про прийняття податкових змін в АПК», — підкреслив він.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus