Ціни на с/г продукцію — огляд за 10 червня від Zernotorg.ua

10 червня 2021 5983 0
Ціни на с/г продукцію — огляд за 10 червня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта     

Станом на 10 червня в Україні залишаються стабільними ціни на зерно. Так в порту Миколаєва пшениця 2 класу наразі коштує 7 266 грн/т, пшениця фуражна — 7 156 грн/т, кукурудза — 8 422 грн/т.

В портах Одещини вартість пшениці 2 класу становить 7 260 грн/т, пшениці фуражної — 7 136 грн/т і кукурудзи — 8 418 грн/т.

Нагадаємо, за прогнозами, в цьому сезоні кукурудза залишиться однією з найбільш рентабельних культур. Сьогодні вартість кукурудзи нового врожаю по форварду — на рівні $280+/- за тонну. Це, напевно, рекордна ціна за 10-12 останніх років.

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Виконано за допомогою Disqus