Закупівельна ціна на живих свиней просіла ще на 9%

42
0
Продовжується тенденція зниження закупівельних цін на живих свиней
Кhmelnitsky.all.bizПродовжується тенденція зниження закупівельних цін на живих свиней

В Україні продовжується тенденція зниження закупівельних цін на живих свиней, пише прес-служба Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ).

Протягом січня вона зменшилася на 9% і наприкінці місяця складала 26-27 грн/кг (з ПДВ) для м’ясних порід, свині другої категорії коштували 24-26 грн/кг (з ПДВ).

«На початку лютого зниження цін продовжиться, що створить проблеми виробникам свинини, адже багато з них заявляють, що перебувають на межі своєї рентабельності. Незважаючи на низьку вартість свинини, попит на неї залишається досить стриманим», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що для кінцевих споживачів свинина поки що не подешевшала. За даними Держстату, середні ціни на цей вид м’яса в Україні у другій половині січня склали 68,38 грн/кг, що лише на 1,5% нижче, ніж на початку року. Проте через декілька тижнів ситуація має змінитися і для кінцевих споживачів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus