Фермери можуть додатково отримати €100 млн — Слободяник

3 лютого 2016 91 0
Укрдержфонд може залучити додатково €100 млн на підтримку фермерів
ipress.uaУкрдержфонд може залучити додатково €100 млн на підтримку фермерів

Український фонд підтримки фермерських господарств України (Укрдежфонд) попередньо домовився про надання кредитних коштів від європейських партнерів у розмірі до €100 млн. Про це в ексклюзивному інтерв’ю AgroPolit.com повідомив генеральний директор Укрдежфонду Іван Слободяник.

Під час робочого візиту до Польщі українська делегація обговорила спільні проекти з європейськими колегами, що стосуються вироблення механізмів підтримки фермерів та реформування Укрдежфонду. Зокрема, питання йшлось про надання кредитних коштів у розмірі €100 млн під річну ставку у розмірі 0,3%.

«Польський досвід модернізації сільського господарства, на мою думку, найбільш придатний для України. Зустріч була дуже продуктивною — по суті і з конкретними планами», — заявив Іван Слободяник.

Він наголосив, що польська сторона висловила готовність допомогти у отриманні прямої допомоги за програмою ENPARD. Нею вже кілька років користуються Грузія та Молдова.

«Остаточне рішення щодо залучення кредитних коштів для фермерів має бути організаційно підтримано на рівні Міністерства аграрної політики та продовольства України. Однією з умов є фундаментальна зміна механізмів надання державної підтримки», — підкреслив він.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus