По всій Івано-Франківщині створять молочні кооперативи

108
0
На Івано-Франківщині розвиватимуть кооперативи
chask.netНа Івано-Франківщині розвиватимуть кооперативи

На Івано-Франківщині зосередять увагу на розвитку кооперативного руху, повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської облдержадміністрації Марія Савка, пише прес-служба ОДА.

«Наша на сьогодні стратегія повинна бути пов’язана зі створенням молочних кооперативів. Хочу, щоб колегія рекомендувала кожному району створити хоча б один дієвий такий кооператив. В обласному бюджеті ми сконцентрували кошти, які допоможуть це зробити», — заявила вона.

Також додається, що допомога у відкритті молочних кооперативів надаватиметься також під час реалізації в області українсько-канадського проекту «Сокодеві», який стартував відкриттям кооперативного формування у с. Чесники Рогатинського району.

«На заході обговорили і перспективу введення в експлуатацію молокозаводу у Коломиї, яка може втілитися за підтримки агропідприємств Польщі», — сказано у повідомленні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus