Kurkul search sub header Created using Figma

Кукурудза здорожчала на 400 грн/т, ціни продовжать ріст

99
0
Ринок кукурудзи продемонстрував значний ріст цін
pixabay.comРинок кукурудзи продемонстрував значний ріст цін

На ринку кукурудзи за минулий тиждень ціни підскочили аж на 380-400 грн/т на умовах поставки EXW-елеватор та СРТ-порт, повідомляє Аграрний союз України.

Основними чинниками росту були: девальвація гривні та значний скачок експортних цін позаминулого тижня. Та й минулого тижня ціни на умовах поставки FOB також були схильні до підвищення, але незначного — (+$1/т).

«Сьогодні кукурудза залишається основним експортним товаром, на який націлені більшість трейдерів. Особливим попитом користуються крупні партії експортної якості. Біржові котирування кукурудзи на Чиказькій товарній біржі підвищилися на $1,2/т», — сказано у повідомленні.

Також додається, що хоч внутрішні ціни на кукурудзу значно підвищилися за останній період, все ж цей тренд може продовжитися, з огляду на продовження знецінення національної грошової одиниці та невтішні прогнози щодо курсу гривні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus