Саудівська Аравія проінвестує український АПК на $10 млрд

49
0
Сільгосподарська галузь України отримає інвестиції від Саудівської Аравії
1news.zp.uaСільгосподарська галузь України отримає інвестиції від Саудівської Аравії

Сільгосподарська галузь України отримає інвестиції у розмірі $10,5 млрд від підприємців із Саудівської Аравії, повідомляє «Новое время», посилаючись на саудівську газету Аль-Ватан.

Заява була зроблена після переговорів посла України у Саудівській Аравії Вадима Вахрушева з 25 саудівськими бізнесменами. На зустрічі обговорювалися питання збільшення інвестицій між країнами у сільському господарстві, промисловості, нерухомості і туризмі.

Таке рішення пов'язане із зупинкою вирощування пшениці у Сайдівській Аравії, а також із переорієнтацією інвестування у сільське господарство за кордоном. Рішення вступить у силу через три роки.

На думку учасників переговорів, зустріч допоможе зміцнити довіру між країнами і відкрити можливості більш тісної взаємодії.

У найближчому майбутньому саудівські підприємці планують відвідати Україну, щоб оцінити інвестиційні можливості. Також очікуються візити українських бізнесменів у Ер-Ріяд.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus