Українські садівники зможуть постачати до Ізраїлю черешні, лохину та яблука

5 грудня 2021 108 0
Українські садівники зможуть постачати до Ізраїлю черешні, лохину та яблука
Depositphotos

Україна домовляється з Ізраїлем про постачання яловичини, черешні, лохини та яблук. Про це повідомили в пресслужбі Держпродспоживслужби.

Як зазначається, Україна та Ізраїль домовилися зміцнювати торговельно-економічні відносини та розвивати довгострокову співпрацю у пріоритетних сферах.

Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька повідомила, що за останні три квартали зростання експорту українських товарів до Ізраїлю склало 7%, а зростання імпорту — 13%. При цьому 44% товарів від загальної двосторонньої торгівлі — це аграрна продукція.

«Потенціал економічно-торговельного співробітництва України та Ізраїлю дуже великий. У 2021 році ми спостерігаємо інтенсифікацію співпраці між нашими країнами та ріст торгівлі. Переконана, що така тенденція буде й надалі. Ми маємо докласти всіх зусиль, щоб зона вільної торгівлі запрацювала на повну потужність», — зазначила Владислава Магалецька.

Зараз сторонами опрацьовуються питання розширення торговельно-економічного співробітництва, серед яких — експорт української яловичини, відкриття ринку Ізраїлю для черешні та лохини, а також здійснення пробних поставок українських яблук.

Читайте також: Фуд Агро Ком придбав щіткову миючу машину для передпродажної підготовки овочів

Виконано за допомогою Disqus