Зернові технології-2016 відвідують переважно фермери середньої ланки — організатор

12 лютого 2016 79 0
Штефан Крессе, організатор міжнародних спеціалізованих виставок у сфері сільського господарства і харчової промисловості, генеральний директор IFW Еxpo
kurkul.comШтефан Крессе, організатор міжнародних спеціалізованих виставок у сфері сільського господарства і харчової промисловості, генеральний директор IFW Еxpo

Найбільш активними відвідувачами виставки «Зернові технології 2016», що проходить у столиці 10-12 лютого, стали фермери із земельним банком до 5 тис. га.

Про це журналістам Kurkul.com повідомив організатор міжнародних спеціалізованих виставок у сфері сільського господарства і харчової промисловості, генеральний директор IFW Еxpo Штефан Крессе.

«Сьогоднішня виставка в основному живе за рахунок середніх фермерів із земельним банком до 5 тис. га. Вони обходять стенди і вирішують, які добавки можна застосовувати в їх бізнесі, ліки використовувати в тваринництві. Від агрохолдингів є представники (агрономи, тваринники), та їх небагато. Ми це бачимо. Народ простий ходить. Але навіть якщо у нього 300 га землі і 50 свиноматок — це теж бізнес», — діліться враженнями Штефан Крессе.

За його словами, у 2016 р. відвідувачів більше ніж у попередні роки, що говорить про високу ефективність таких заходів.

«Є безнадійні виставки, коли народ не йде, інтересу немає. Мовляв, краще їхати у Ганновер і все. А у великих сільськогосподарських країнах потрібно обов'язково проводити 2-3 великих виставки. «Зернові технології» — це центральна виставка в агросекторі Укаїни. В Росії більше подібних заходів, але вони, як і німецька Агрітехніка — зовсім інший вид виставок. Заходи з подібним міжнародним розмахом проводяться у Франції і США, де виставкові зали охоплюють 300 тис. кв. м території, для України це поки що максимум 10 тис. кв. м», — підсумував організатор.

Дарина Козоріз, Ілля Єсін, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus