Уряд затвердив умови створення відкритих реєстрів по поверненню ПДВ

67
0
У КМУ затвердили порядок створення відкритих реєстрів по поверненню ПДВ
marionetki.netУ КМУ затвердили порядок створення відкритих реєстрів по поверненню ПДВ

Уряд ухвалив Постанову, що була розроблена Міністерством фінансів та забезпечує умови для створення відкритих реєстрів з відшкодування ПДВ, повідомляє прес-служба КМУ.

Ця постанова затверджує Порядок ведення та форми реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування.

Зокрема, порядком передбачено:

— перелік даних, з яких формуватимуться такі реєстри;автоматичне внесення заяв до відповідного реєстру, що здійснюватиметься протягом операційного дня у хронологічному порядку надходження таких заяв;

— публікацію таких реєстрів на офіційному веб-сайті в мережі Інтернет Державної фіскальної служби України;

— повернення узгоджених сум бюджетного відшкодування у хронологічному порядку, відповідно до черговості внесення до кожного відповідного реєстру заяв.

«Протягом багатьох років вибірковий непрозорий процес до відшкодування ПДВ в Україні створював значні можливості для корупції у цій сфері і через це був однією з ключових головних причин для нарікань бізнесу на інвестиційний клімат в Україні. З прозорими реєстрами хронологічного відшкодування ПДВ, що оприлюднюються он-лайн, ми раз і назавжди вирішимо цю проблему», — зазначила міністр фінансів Наталія Яресько.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus