На земельні торги у Миколаївській області виставлять права оренди на 5 тис. га земель

17 лютого 2016 35 0
На Миколаївщині на земельні торги виставлять 5 тис. га землі
slovovolyni.comНа Миколаївщині на земельні торги виставлять 5 тис. га землі

У Миколаївській області землевпорядники включили до переліку інвестиційно-привабливих земель, права оренди на які можуть бути продані на аукціоні, 201 земельну ділянку за межами населених пунктів, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Інвесторам запропонують взяти у користування землі сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею близько 5,0 тис. га. З початку 2016 року землевпорядники включили до переліку п’ять ділянок площею 251 га.

Найбільшу кількість земель можуть виставити на аукціони у Березанському (29 ділянок площею 1 101,08 га), Єланецькому (25 ділянок площею 426,63 га) та Баштанському (20 ділянок площею 664,24 га) районах Миколаївської області.

У землевпорядній службі регіону в ході конкурсного відбору вже частково визначили виконавців земельних торгів. Організатори забезпечать підготовку до продажу прав оренди на 98 земельних ділянок загальною площею 2,2 тис. га.

На 16 березня 2016 року заплановано провести земельні торги та передати в оренду п’ять земельних ділянок державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Загальна площа земель, розташованих на території Єланецького району, становить 48,42 га.

У Вознесенському районі Миколаївської області також планується оголосити проведення земельних торгів з продажу прав оренди на п’ять земельних ділянок площею 184 га.

Нагадаємо, на земельних аукціонах у 2015 році миколаївські землевпорядники передали в оренду інвесторам 331,33 га земель. Місцеві бюджети щорічно отримуватимуть майже 256,22 тис. грн. орендної плати.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Виконано за допомогою Disqus