Стало відомо, коли виробники грибів відновлять виробництво

8 травня 2022 46 0
Стало відомо, коли виробники грибів відновлять виробництво
Depositphotos

В Україні на ринку грибів фіксується дефіцит. Про це повідомляє UMDIS.

Як зазначається, надходження більших партій очікується після 10-го травня, дехто з виробників планує відновлювати виробничі потужності з червня місяця.

«Гриба на ринку мало, урожайності низькі, продажі невисокі, але при цьому середня ціна з господарства на гриби по Україні 80-82 грн/кг. Грибний ринок України продовжує працювати: деякі виробники з початку війни не припиняли свою роботу, дехто декілька тижнів не працював, на даний час відновили загрузки, але не на повну потужність. Гриба мало по всій Україні, той що є хорошої якості продається дуже добре, на різносорт попит низький», — йдеться у повідомленні.

З господарства хороші печериці продають за ціною 80-82 грн/кг, трохи гіршої якості — по 75 грн/кг, розкритий гриб — по 45-55 грн/кг.

«Гуртові покупці телефонують з різних областей, шукають гриби та готові забрати печериці у виробників по 83-85 грн/кг із доставкою. Також виробникам грибів складно знайти транспорт для доставки сировини, також подорожчала вартість доставки», — повідомили експерти.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus