У Франції виготовили мільйонний трактор Massey Ferguson

15 червня 2022 100 0
У Франції виготовили мільйонний трактор Massey Ferguson
Massey Ferguson

Massey Ferguson, світовий бренд компанії AGCO, повідомив, що 13 червня на заводі в Бове (Франція) було вироблено 1 000 000 трактор. Про це пише Traktorist.ua, з посиланням на пресслужбу корпорації AGCO.

Це ще одна значна віха, оскільки бренд святкує 175 років своєї історії. Марка виробляє трактори у Бове з 20 листопада 1960 р.

«За останні 62 роки Beauvais Massey Ferguson Global Home постійно зростає, працюючи з фермерами і для них. Від імені всіх наших співробітників я хочу подякувати нашим клієнтам за їхню незмінну довіру. Ми особливо пишаємося тим, що сьогодні їх представляє власник цього абсолютно нового MF 8S.305 Dyna-VT, мільйонного трактора, виробленого у Бове, пан Тьєррі Обре, землероб і підрядник, у с. Ла-Шапель-де-Фужере у Бретані, Франція, та його місцевий дилер Hervé Motoculture», — розповів Тьєррі Лотте, віце-президент та керуючий директор Massey Ferguson EAME та президент AGCO у Франції.

Власником мільйонного трактора MF 8S.305 Dyna-VT став фермер Тьєррі Обре, землероб і підрядник, у с. Ла-Шапель-де-Фужере у Бретані, Франція. Аграрій пояснив, чому він вибрав саме новий трактор Massey Ferguson.

«Я захоплений новими технологіями, включаючи наведення RTK, управління секціями з упором на збереження ґрунту та стійкі методи ведення сільського господарства. MF 8S випромінює сучасність завдяки ефективному двигуну, плавній трансмісії, ідеальній колісній базі, а також огляду, комфорту кабіни та можливостям підключення для точного землеробства. Керуючи всім своїм парком MF, що складається з 4 тракторів, 3 комбайнів, 2 великих прес-підбирачів та 1 телескопічного навантажувача, я знайшов чудове взаємовигідне партнерство з моїм дилером MF, засноване на спільній довірі», — пояснив Тьєррі Обре.

Читайте також: В Україні з’явився новий трактор Massey Ferguson

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus