Посіви озимого ячменю викликають занепокоєння ― Топчій

86
0
Протягом «лютневих вікон» додатково отримані сходи на площі 400 тис. га
regionews.sumy.uaПротягом «лютневих вікон» додатково отримані сходи на площі 400 тис. га

Протягом «лютневих вікон» додатково отримані сходи на площі 400 тис. га, повідомив директор департаменту землеробства та технічної політики Міністерства аграрної політики та продовольства України Володимир Топчій, пише прес-служба Мінагропроду.

За його словами, наразі їх маємо на площі 6,6 млн га озимих зернових культур (93% від посіяних). Із отриманих сходів у доброму та задовільному стані знаходиться 4,5 млн га (67%), у слабкому та зрідженому стані – 2 млн га (33%).

«Загалом, погодні умови сприяють покращенню стану посівів озимих зернових», ― сказав він.

Також додав, що найбільші площі пересіву попередньо прогнозуються у Дніпропетровській, Харківській та Полтавській областях.

«Викликають занепокоєння слабкі та зріджені посіви озимого ячменю, яких маємо 323 тис. га, або 35% від посіяних найбільше у Миколаївській, Одеській, Дніпропетровській, Херсонській, Запорізькій, Кіровоградській областях. Більше 70% слабких та зріджених посівів озимого ріпаку у господарствах Миколаївської, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей», ― повідомив він.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus