Реклама

Україна розширить площі під цукровим буряком на 20%

5 березня 2016 110 0Лилия Христенко
Україна може збільшити площі під цукровим буряком
newsonline24.com.uaУкраїна може збільшити площі під цукровим буряком

Україна може збільшити площі під цукровим буряком, пише «УкрАгроКонсалт».

Світові ціни на цукор продовжують рости у очікуванні дефіциту цукру. Згідно з опублікованим звітом Міжнародної організації ISO, світовий дефіцит цукру очікується на рівні 5,02 млн т (у листопаді очікувався на рівні 3,5 млн т). Також можлива нестача цукру і в Європейському Союзі.

Основними причинами дефіциту є зниження виробництва цукру, пов'язане з несприятливими погодними умовами.

За попередніми даними, відомо, що від Ель-Ніньо постраждав урожай тростини у таких країнах, як Бразилія, Індія, Таїланд. Відповідно до заяв галузевої організації Південно-Африканської Республіки, у країні також очікується зниження врожаю цукрової тростини до 20-річного мінімуму через сильну посуху.

В очікуванні світового дефіциту цукру і, як наслідок, зростання світових цін, обережного оптимізму про незначне збільшення внутрішнього попиту на цукор, а також необхідності пересіву площ під озимими культурами через загибель і недосів, Україна зможе розширити площі під цукровим буряком на 10-20%.

Виконано за допомогою Disqus