Реклама

На Донеччині окупанти знищили одне з найбільших підприємств із виробництва яєць

31 жовтня 2022 155 0
На Донеччині окупанти знищили одне з найбільших підприємств із виробництва яєць
Facebook

Окупаційні війська з 1 травня регулярно обстрілювали птахофабрику «Фенікс», яка була одною з найпотужніших на Донеччині та щодня давала по пів мільйона яєць. Через російські удари там загинули 800 тис. голів дорослої та молодої птиці. Про це розповіла речниця Донецької обласної військової адміністрації Тетяна Ігнатченко.

Як зазначається, це підприємство розташоване в селі Маяки Слов'янського району. Птахофабрику назвали «Фенікс», бо у 2014 році власники змогли відродити виробництво, яке на Луганщині знищили росіяни.

За словами Тетяни Ігнатченко, з початку травня росіяни почали ледь не щодня розстрілювати підприємство ракетами й артилерією. Речниця розповіла, що окупанти щоразу завдавали удару під час закінчення зміни: коли люди вже були на вулиці та прямували до транспорту. 

Директор птахофабрики Ігор Зинковський зазначив, що станом на початок травня у «Феніксі» працювали понад півтори сотні людей, але росіяни бомбили фабрику, поки не знищили майже все.

Лише через загибель курей підприємство втратило 120 млн грн — не враховуючи обладнання, приміщення та інших збитків.

«Зараз, коли російську орду трохи відігнали, працівники почали повертатися: прибирають мертвих птахів, латають, де це можливо, дахи, відновлюють пошкоджені комунікації. Дивуються, що кілька десятків курей усе-таки вціліли, попри потужні обстріли і те, що з кінця травня були позбавлені звичних для них умов», — розповів директор.

Читати за темою: 

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою