Максимальне підвищення цін на свинину очікується у травні

6 березня 2016 82 0
Підвищення цін на свинину слід очікувати у середині березня
provce.ck.uaПідвищення цін на свинину слід очікувати у середині березня

Підвищення цін на свинину слід очікувати у середині березня, які досягнуть максимуму на початку травня цього року, прогнозує голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар, пише прес-служба асоціації.

«Вартість свинини для кінцевого споживача продовжує зростати не зважаючи на те, що у 2015 р. закупівельна ціна кілограму живої ваги була трохи більшою ніж 30 грн, а на початку цього року впала до 26 грн, а на окремі категорії свинини — до 23 грн. Хоча вже у березні прогнозується поступове зростання закупівельної ціни до 27 грн/кг», – зазначила Ірина Паламар.

Також додала, що підвищення ціни на свинину пов’язане зі світовими тенденціями на ринку, девальвацією гривні та наближенням святкових вихідних. Окрім цього, рік у рік на початку посівної кампанії відбуваються спекуляції, які призводять до підвищення цін на пальне.

«Підвищення ціни на свинину також пов’язане з пожвавленням споживчої активності у роздрібній торгівлі та надлишком пропозиції свинини в живій вазі на ринку», – додала вона.

Виконано за допомогою Disqus