Реклама

Фермер поділився досвідом прямого посіву пшениці після соняшнику

17 грудня 2022 430 0
Фермер поділився досвідом прямого посіву пшениці після соняшнику
BEDNAR

З урахуванням значного подорожчання всіх необхідних ресурсів цього сезону фермерське господарство «Боднюк» зробило експериментальний посів пшениці. Про це пише Traktorist.ua, з посиланням на пресслужбу BEDNAR.

Як розповів керівник господарства Віктор Боднюк, цьогоріч прийняли рішення частину озимої пшениці висівати за традиційною технологією, а частину експериментально засіяти прямим посівом після соняшнику. В результаті вдалось зменшити кількість операцій та скоротити витрати пального.

Для цієї операції застосували сівалку BEDNAR OMEGA OO4000RFL.

«На даній ділянці ми вирішили сіяти не за традиційною технологією, а прямо по стерні соняшника. Ми зібрали соняшник і нічого не прикочували, не дискували, одразу пустили сівалку. Ця сівалка і подрібнює стерню, і готує, вирівнює ґрунт, і сіє, і мінеральне добриво вносить, все за один прохід. Як ми бачимо результат може не ідеальний, але абсолютно нормальний. Ще й враховуючи вологі умови. Гарна схожість», — розповів фермер.

Він зазначив, що війна призвела до подорожчання пального, мінеральних добрив та інших ресурсів. Це спонукало господарство до економії.

«Завдяки сівалці BEDNAR ми скорочуємо три операції, тобто економимо великі ресурси», — додав Віктор Боднюк.

Читати за темою: BEDNAR презентував фермерам свої бестселери сільгосптехніки

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама