Реклама

Для українських виробників м’яса птиці відкрився новий експортний ринок

19 грудня 2022 80 0
Для українських виробників м’яса птиці відкрився новий експортний ринок
Depositphotos

Акредитовані українські підприємства з листопада можуть використовувати погоджений Офіційний сертифікат щодо перевірки м’яса для експорту м’яса птиці з України до Канади.
Про це повідомляє пресслужба Союзу птахівників України.

Як зазначається, експорт м’яса птиці з України до Канади відбуватиметься в межах Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою (CUFTA), яка була підписана 11 липня 2016 р., а 1 серпня 2017 р. набула чинності. Переговори про погодження сертифіката щодо перевірки м’яса птиці тривали понад 6 років, з 2016 р.

Експорт м’яса птиці відбуватиметься без застосування митних зборів і тарифних квот до червня 2023 р., оскільки Канада скасувала усі мита і квоти на українську продукцію на 12 місяців.

Сторонами погоджено, що перші десять товарних партій м’ясних продуктів з України підлягатимуть повній органолептичній перевірці.

Акредитація нових підприємств відбуватиметься Канадським агентством з перевірки безпеки харчів дистанційно або під час «фізичної» перевірки на місці. З переліком акредитованих українських підприємств, які мають право імпортувати м’ясну продукцію до Канади, можна ознайомитися за посиланням.

Читайте також: Вітчизняні науковці розробили вакцину проти гемофільозу курей

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама