Виконавчі органи громад самостійно визначатимуть шкоду за неправомірне використання землі

28 грудня 2022 137 0
Виконавчі органи громад самостійно визначатимуть шкоду за неправомірне використання землі
Kurkul.com

Уряд розширив перелік органів, що можуть здійснювати розрахунок розміру шкоди за неправомірне використання землі. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Так, рішенням Уряду внесено зміни до п. 7 Методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, псування земель, порушення режиму, нормативів і правил їх використання, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 25 липня 2007 року №963.

Відтепер виконавчі органи сільських, селищних, міських рад в праві визначати розмір шкоди, заподіяної внаслідок відповідних правопорушень у сфері використання та охорони земель у межах повноважень, визначених законом.

У відомстві нагадали, що відповідно до абзацу другого частини першої статті 188 Земельного кодексу України державний контроль за використанням та охороною земель в обсязі, визначеному законом, також здійснюється виконавчими органами сільських, селищних, міських рад.

Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад набувають установлених законом повноважень зі здійснення державного контролю за використанням та охороною земель у разі прийняття відповідною радою рішення про здійснення такого контролю.

Читати за темою: На Вінниччині з фермера стягнули 635 тисяч грн за забруднення повітря

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus