Реклама

В Україну завезли 110-сильні трактори Case IH Farmall M

2 січня 2023 239 0
В Україну завезли 110-сильні трактори Case IH Farmall M
Тайтен Машинері Україна
  • «Тайтен Машинері Україна» завезла в Україну перші трактори Case IH Farmall M
  • Трактор оснащений 3,9 літровим турбованим двигуном

Офіційний дилер бренду Case IH — компанія «Тайтен Машинері Україна» завезла в Україну перші трактори Case IH Farmall M потужністю 110 к.с. Про це пише Traktorist.ua.

Трактор оснащений 3,9 літровим турбованим двигуном з інтеркулером, що має крутний момент 430 Нм та рівень викидів Tier III. До цього поліпшена система охолодження з віскомуфтою, що, за словами виробника, дозволяє економити пальне взимку та запобігти перегріву в умовах спеки.

Ключовою перевагою нової на українському ринку моделі Case IH Farmall M є:

  • використання трансмісії ActiveDrive 4 — напівавтоматична трансмісія з плавним перемиканням, яка підвищує продуктивність виконання всіх ваших робочих завдань;
  • конструкція трансмісії ActiveDrive 4 не потребує задіяння зчеплення при перемиканні передач в межах одного діапазону, натомість вона забезпечує просте і швидке перемикання за допомогою натискання однієї кнопки, що гарантує максимальний комфорт руху завдяки плавному перемиканню передач без розриву потоку потужність;
  • допоміжне обладнання та функції, електрогідравлічне перемикання напрямку Power Shuttle, налаштування чутливості відгуку системи Power Shuttle, автоматичний повний привод 4 WD, автоматичне блокування диференціала, а також кнопки для спрощеного перемикання передач, гарантують високий рівень експлуатаційної ефективності та зменшують втомлюваність, адже комфорт оператора є першорядним у конструкції нашої техніки.

Читайте також: Case IH презентувала технологічні рішення для повної автоматизації сільськогосподарського циклу

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама