Опубліковано інфографічний довідник про агробізнес України під час війни

24 січня 2023 222 0
Опубліковано інфографічний довідник про агробізнес України під час війни
Kurkul.com

Підготовлено щорічний інфографічний довідник «Агробізнес України під час війни» за 2021-2022 роки, в якому висвітлено, як війна вплинула на основні показники агросектору та які тенденції спостерігаються у галузях у перший рік Великої війни. Повідомляє Kurkul.com.

Довідник доступний для скачування онлайн за посиланням.

За роки незалежності Україна стала ключовим гравцем на ринку продовольства у світі. Це стало ще відчутніше після повномасштабного вторгнення росії 24 лютого 2022 р. Цей випуск «Агробізнес України під час війни» містить 33 сторінки інфографіки, що згруповано за напрямками: агробізнес під час війни, рослинництво, тваринництво, переробна промисловість, інфраструктура та послуги, у тому числі фінансові.

Питання, які висвітлюються у довіднику:

  • стан аграрної галузі до 24 лютого 2022 р.;
  • прогнози на 2021/22 МР та реалії після вторгнення;
  • проблеми галузі в умовах воєнного часу.

«Минулий сезон мав стати рекордним для українського агросектору та ще більше зміцнити наші позиції, але у лютому росія порушила всі плани. Попри це сміливі аграрії України показали світу свою стійкість та готовність забезпечувати всіх продовольством. Про це свідчать результати року: 67 млн т зернових та олійних зібрано на кінець року, а експорт агропродукції за 2022 рік склав $23,4 млрд, що займає 53% від загального експорту», — прокоментувала керівник проєкту та відділу аналітики Latifundist Media Альона Дяченко.

Вона додала, що довідник стане практичним аналітичним інструментом для міжнародної спільноти задля ще більшої підтримки України загалом та аграріїв зокрема.

Читайте також: Ціни на зерно, пальне та ресурси — чого чекати фермеру у 2023 році

«Цей довідник показує, як та завдяки чому українські аграрії вистояли у 2022 році. Як завжди, в інфографіці й з масою корисних та ексклюзивних даних, довідник демонструє трансформацію агробізнесу в нові форми. А також перспективу, яка відкривається перед компаніями, що знайшли шляхи подолання викликів цього року: через зміну стратегії, нові напрямки та формування стійких бізнес-моделей», — пояснив Станіслав Шум, CEO Top Lead.

Директорка департаменту підтримки агробізнесу Креді Агріколь Банку Наталія Порвіна підкреслила, що банк вже восьмий рік поспіль є партнером цього проєкту, бере активну участь у підготовці аналітики і створенні контенту.

«Сіємо — жнивуємо, воюємо — перемагаємо» — це не просто назва цьогорічного довідника, а й наші будні. Як стратегічний партнер для агробізнесу, ми продовжуємо створювати додаткову цінність для наших клієнтів та галузі в цілому — ділимося з учасниками ринку своєю експертизою. Адже в умовах війни як ніколи важливо мати доступ до актуальної та достовірної інформації і аналітики ринку. Ми продовжуємо підтримувати наших клієнтів, фінансувати галузь, адже агробізнес — один із ключових напрямів розвитку для Креді Агріколь та країни в цілому. Разом ми сильніші!», — прокоментувала Наталія Порвіна. 

Роботу над створенням інфографічного довідника провели фахівці агро медіахолдингу Latifundist Media та контент-маркетингової агенції Top Lead за підтримки Креді Агріколь Банку, EFSE Development Facility та фінансового сприяння Європейського Союзу в межах ініціативи EU4Business. Погляди, висловлені в публікації, жодним чином не можуть вважатися такими, що відображають офіційну думку Європейського Союзу.

«Ми маємо за честь підтримати таку важливу ініціативу, яка розкриває конкретні виклики, перед якими постає аграрний сектор України. Ми цінуємо можливість співпрацювати з нашим партнером Креді Агріколь Банк та надати місцевому агробізнесу глибоке розуміння впливу війни на сектор. EFSE Development Facility та інші стейкхолдери прагнуть залучити свій цінний досвід для потенційних рішень і підтримувати місцеві компанії у визначенні найбільш підходящих заходів для зменшення ризиків», — додав Андреа Хагманн, Голова EFSE Development Facility.

Англійська версія інфографічного довідника в роботі та буде опублікована у лютому 2023 року.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р. 

Виконано за допомогою Disqus