Реклама

Компанія In Force Group стала офіційним дилером BEDNAR в Україні

15 лютого 2023 53 0
Компанія In Force Group стала офіційним дилером BEDNAR в Україні
Kurkul.com

Компанія BEDNAR прийняла рішення розширити дилерську мережу в Україні та розпочинає співпрацю з компанією In Force Group, яка стала офіційним дилером BEDNAR FMT. Про це повідомляє пресслужба компанії BEDNAR.

Зазначається, що In Force Group буде представляти техніку BEDNAR, проводити її технічне обслуговування та забезпечувати оригінальними запчастинами в регіонах, де має свої представництва, а саме: в Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській та Тернопільській областях.

«Останні 4 роки ми мали достатньо сильну дилерську мережу в Україні, спостерігали гарну динаміку продажів. Але повномасштабна війна внесла свої корективи і на територіальне покриття, і на купівельну спроможність аграріїв, і на фінансові інструменти придбання техніки, і так далі. Тож по ряду причин ми прийняли рішення про посилення нашої дилерської мережі і радий повідомити про початок нашої співпраці з «Ін Форс Груп». В першу чергу для того, щоб бути ближче до всіх наших аграріїв і відповідно підтримати рівень продажів на сталому рівні. Ми давно знаємо і спілкуємось з цією компанією. У нас тільки позитивні враження від підходів та принципів роботи компанії. Ми дивимось на майбутнє з оптимізмом. Від 2023 р. ми очікуємо в першу чергу перемоги і відповідно відновлення та зростання ділової активності», — повідомив директор BEDNAR FMT в Україні Михайло Кришко.

Зауважується, що стратегія BEDNAR FMT в Україні — бути якомога ближче і завжди поруч з кожним українським аграрієм, відповідно ефективна та активна дилерська мережа дозволить обрати та придбати необхідний агрегат для високоефективного виконання поставлених задач, а також забезпечить аграрія якісним сервісним обслуговуванням та оригінальними запасними частинами.

Ірина Новікова та Михайло Кришко

 

«Попит аграрного ринку на професійні сільськогосподарські рішення зберігається навіть у складних умовах сьогодення. Для задоволення потреб та мінливих запитів наших клієнтів, ми прийняли рішення розширити продуктову лінійку техніки брендом BEDNAR. Для In Force Group велика честь представляти BEDNAR на ринку, як надзвичайно надійного, адаптивного до вимог фермера виробника, який спеціалізується на ефективних агрегатах для обробки ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування. В першочергових планах на цей рік: ефективне просування бренду BEDNAR в областях України, де представлені підрозділи нашої компанії. Ми впевнені, що торгова команда In Force Group досягне успіхів в представленні бренду BEDNAR українському фермеру», — розповіла директор In Force Group Ірина Новікова. 

 

In Force Group представлена на ринку продажу та обслуговування сільськогосподарської техніки з 2020 р. Мережа компанії нараховує 4 регіональних підрозділи у Дніпропетровській, Полтавській, Тернопільській та Львівській областях України. На сьогодні в портфоліо компанії окрім BEDNAR, вже входять такі бренди, як Мassey Ferguson, Olimac, Precision Planting тощо.

 © Єлизавета Кудиненко, Kurkul.com, 2023 р.

Виконано за допомогою Disqus