Тваринники збільшують продуктивність виробництва комбікорму

28 лютого 2023 36 0
Тваринники збільшують продуктивність виробництва комбікорму
Сій Добро

Попри війну, аграрії продовжують будуватися. Торік компанія «Сій Добро» не зупинила реалізацію жодного із проєктів. Всього було введено в експлуатацію 6 об’єктів.

Про це розповів керівник проєктів компанії «Сій Добро» Антон Водяник в блозі «Комбікормові заводи в умовах війни: розширення потужностей та енергонезалежність» на Latifundist.com

За його словами спостерігається тенденція у господарств-тваринників, які мали вже своє виробництво комбікорму, але невеликої потужності, наприклад 2 т/год, до розширення і підвищення продуктивності своїх установок.

«‎Так один із клієнтів підвищив продуктивність з 5 т/год до 7 т/год. А інший клієнт розширив своє виробництво за рахунок лінії виготовлення преміксів та системи грануляції. Крім того, оснастив своє господарство власним елеватором. Всі ці кроки були йому необхідні, щоб максимально не залежати від зовнішніх чинників»‎, — розповів керівник.

Антон Водяник вважає, що будівництво елеватора також розв'яже питання зберігання врожаю на багато років вперед.

Після перемоги, додає Антон Водяник, розвиток тваринництва посприяє не лише продовольчій стабілізації всередині країни, а й світовій. Адже після 24 лютого багато хто відчув, що світова продовольча безпека без України — крихка.

Поштовхом для розвитку, на думку фахівця, може стати мінімальна підтримка з боку держави невеликих господарств за умови збереження поголів’я, кормових добавок і ветеринарного забезпечення.

Читайте також: При блекаутах дешевше виробляти комбікорм завдяки мобільній установці — експерт

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus