Свині забійних кондицій подорожчали

3 березня 2023 133 0
Свині забійних кондицій подорожчали
Depositphotos

Міжсезоння принесло позитивне коливання цін на вітчизняному ринку свинини. Про це розповіли аналітики Асоціації «Свинарі України».

«Останні торги лютого відзначилися пожвавленням з боку заготівельників та, відповідно, позитивною ціновою динамікою. Так, виробники свинини цього тижня реалізують тварин забійних кондицій по 67-68 грн/кг, що на 2-3,5 грн/кг вище ніж тижнем раніше», — зазначили аналітики.

Середньозважена ринкова позначка на живець свиней зупинилася на рівні 67,6 грн/кг, додавши 4,7% до попереднього показника.

«Минулої п’ятниці більшість свиногосподарств відзначили активізацію як серед постійних клієнтів, так і серед колишніх чи нових покупців. Крім цього, оператори фіксували запити на додаткові товарні партії, які не могли задовольнити за відсутністю вільних об’ємів. Окремі представники переробної галузі підтверджують, що закупитися у бажаному обсязі було непросто, тож подекуди відчувався брак пропозиції», — йдеться в повідомленні АСУ.

Водночас переробники зауважують, що реалізація поки не сигналізує про пожвавлення попиту з боку кінцевих споживачів, що створює додатковий тиск на ціни охолодженої свинини. Проте додатковий попит на свиней забійних кондицій пояснюють активнішою заготівлею сировини для потреб глибокої м’ясопереробки. 

Читайте також: 

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus