Реклама

Міжнародні організації спрямують основне фінансування українським фермерам

5 квітня 2023 195 0
Міжнародні організації спрямують основне фінансування українським фермерам
Depositphotos

Виконавчий директор американського Інституту Окленду Анурадха Міттал закликав Світовий банк, Міжнародний Валютний Фонд та Європейський банк реконструкції та розвитку припинити фінансування українських агрохолдингів. Про це йдеться у листі, який є у розпорядженні AgroPolit.com.

«Необхідно кардинально змінити свій підхід. Закінчення війни має стати моментом та можливістю переосмислення економічної моделі, в якій більше не домінують олігархія та корупція, а земля та ресурси контролюються та приносять користь усім українцям. Це стане основою для трансформації аграрного сектору для того, щоб зробити його демократичнішим, екологічно та соціально стійким», — йдеться в листі.

За словами автора повідомлення, одним із ключових факторів є те, що великі агрокомпанії та олігархи отримують значне фінансування від ЄБРР та Міжнародної фінансової корпорації Світового банку. Він додав, що в таких умовах українські аграрії вимушені працювати з обмеженими обсягами землі та недостатнім фінансуванням.

«Оскільки українські фермери відіграють ключову роль у забезпеченні внутрішнього ринку продовольством, саме їм необхідно надавати основну підтримку, замість агрохолдингів та олігархів», — підсумував в листі Анурадха Міттал.

Читайте також: 

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама