Фермери вже другий день мітингують під Верховною Радою

16 березня 2016 60 0
Законопроект 3851-1 дозволить запровадження єдиного публічного Реєстру заяв на бюджетне відшкодування
FacebookЗаконопроект 3851-1 дозволить запровадження єдиного публічного Реєстру заяв на бюджетне відшкодування

Другий день поспіль триває акція протесту аграріїв під стінами Верховної Ради. Вони вимагають розгляду парламентом законопроекту 3851-1, що представляє консолідоване бачення змін до податкового кодексу. Про цей йдеться в повідомленні на сторінці Аграрної партії України в Facebook.

«Законопроект передбачає: запровадження єдиного публічного Реєстру заяв на бюджетне відшкодування; запровадження обов'язку відшкодування ПДВ виключно в порядку черговості надходження заяв; відновлення до 1 січня 2018 року дії спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість; заборону скасування контролюючим органом сум податкового кредиту за формальними ознаками», ― інформує Аграрна партія.

Крім того, відповідно до документу, буде унеможливлене застосування до суб'єктів спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість фінансових санкцій за допущення у період з 1 січня 2016 року до набрання чинності цим Законом помилок у податкових деклараціях, в яких відображаються результати діяльності в межах спеціального режиму оподаткування.

Виконано за допомогою Disqus

+ 20° ... + 12°

Вітер

1.2м/с

Опади

0.5мм

Вологість

61%