вночі 4 вересня Одещина вчергове зазнала нападу росіян — вони упродовж 3,5 годин атакували ударними безпілотниками південь області; внаслідок влучань були пошкоджені складські та виробничі будівлі, сільгосптехніка та устаткування промислових підприємств;
вночі 6 вересня росіяни атакували Ізмаїльський район Одещини — було пошкоджено об'єкти припортової та сільськогосподарської інфраструктури: елеватори, адміністративні будівлі, агропідприємства; загинув робітник агропідприємства;
у ніч на 7 вересня рф продовжила атаки дронами-камікадзе на портову інфраструктуру Подунав’я; влучанням пошкоджено елеватор, адмінбудівлі, складські приміщення, вантажні автомобілі; один з водіїв отримав поранення, йому надано допомогу на місці.
«ППО ОУВ Дунай вкрай потребує допомоги, що ефективно захистити Рені, Ізмаїл і всі наші населені пункти вздовж річки», — написав Геннадій Сульдін, організатор збору.
Тож, для захисту Дунаю необхідно 50 прожекторів. Один прожектор коштує майже 11 000 грн.