Реклама

В Україні запрацював фонд допомоги у розмінуванні с/г земель

13 вересня 2023 51 0
В Україні запрацював фонд допомоги у розмінуванні с/г земель
ДСНС

Українська зернова асоціація створила Міжнародний благодійний фонд для допомоги українським аграріям у розмінуванні сільгоспземель. Про це повідомила пресслужба УЗА.

Експерти вважають, що на розмінування території потрібно десяток років і близько $9-12 млрд.

«Українські аграрії, які й так зазнали великих втрат від війни, а потім і від блокади українських портів, не змозі в більшості випадків своїми силами розмінувати власні поля. Втрата цих земель для вирощування зерна матиме колосальні наслідки для аграрного сектору, економіки країни, добробуту аграріїв та доступності продовольства для десятків та сотень мільйонів людей у світі, які покладалися на постачання зерна доступної якості з України», — зазначили в УЗА.

В асоціації додали, що зібрані Благодійним фондом УЗА кошти будуть спрямовуватися виключно організаціям, які навчають саперній справі, безпосередньо проводять розмінування або ж спеціалізованим фондам, які фінансують проєкти з розмінування в Україні.

Також зазначається, що зібрані кошти не можуть бути направлені на жодні інші цілі, окрім розмінування, зокрема не можуть бути направлені на закупівлю зброї.

Читати за темою:

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама