Реклама

Аграріям стала доступна послуга RTK корекції для точного орієнтування та навігації с/г техніки

6 жовтня 2023 99 0
Аграріям стала доступна послуга RTK корекції для точного орієнтування та навігації с/г техніки
Київстар

Мобільний оператор «Київстар» запускає нову послугу — сигнал корекції RTK, яка допоможе бізнесам із багатьох галузей працювати ефективніше. Про це Kurkul.com повідомили в пресслужбі національного мобільного оператора.

Як зазначається, у партнерстві з американською компанією-виробником геодезичного обладнання Trimble «Київстар» побудував національну мережу GNSS RTK. Відтепер оператор надає нову комерційну послугу для бізнесу — сигнал корекції RTK для точного позиціювання в режимі реального часу.

«У сільському господарстві послуга RTK корекції може використовуватись для точного орієнтування та навігації с/г техніки. Це дозволить підвищити продуктивність робіт, зменшити витрати на виробництво, полегшити працю водіїв у полі та отримувати кращі врожаї», — пояснили в Київстар.

У будівництві послуга може бути використана для точної установки будівельних споруд, що дозволить запобігти помилкам та аваріям. У логістиці послуга буде корисною для точної навігації транспортних засобів, що підвищить продуктивність та безпеку руху.

«Ми розуміємо, наскільки важливо зараз інвестувати в економіку України, саме тому продовжуємо запускати технологічні рішення, які допоможуть бізнесу працювати ще ефективніше. Я впевнений, що сервіс сигналу RTK корекції полегшить роботу нашим клієнтам із різних галузей та дозволить їм отримувати кращі результати», — зазначив Ілля Польшаков, директор з розвитку нових напрямків бізнесу в «Київстар». 

Читайте також: Зниження прибутків спонукає фермерів орендувати сільгосптехніку

В компанії Trimble впевнені, що послуга допоможе клієнтам Київстар оптимізувати робочі процеси, підвищити продуктивність та забезпечити операційну ефективність.

«Це рішення для професіоналів із сільського господарства, будівництва та IoT, які покладаються на сантиметрову точність», — прокоментував Олівер Касаб’янка, віце-президент Trimble Positioning Services.

Переваги послуги RTK корекції від Київстар:

  • надійний і якісний сервіс завдяки безперебійності електроживлення та зарезервованим каналам зв’язку;
  • високоточне позиціонування з точністю до декількох сантиметрів завдяки новітньому GNSS обладнанню мережі;
  • можливість використання послуги в різних галузях;
  • цілодобова технічна підтримка клієнтів;
  • отримання додаткових сервісів М2М для підключення мобільного інтернету.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама