«Лозівські машини» підкорили польських аграріїв на AGROTECH-2016

30 березня 2016 86 0
Польські аграрії зацікавлені у «Лозівських машинах»
novy-izyum.at.uaПольські аграрії зацікавлені у «Лозівських машинах»

«АГРОдивізіон» індустріальної групи «Українська промислова енергетична компанія» (ІГ УПЕК) підбив підсумки участі «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» у міжнародній виставці сільськогосподарської техніки AGROTECH-2016, яка пройшла 18-20 березня у Польщі (г. Кельце), повідомляє прес-служба індустріальної групи «Українська промислова енергетична компанія» (ІГ УПЕК).

На виставці «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» представили енергоефективний ґрунтообробний агрегат — борону-лущильник «Дукат-5» і сучасні комплектуючі до імпортної сільгосптехніки — необслуговуючі наднадійні підшипникові вузли HARP AGRO Unit.

«Дебют «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» на Agrotech відбувся у минулому році, і вже тоді аграрії високо оцінили нашу техніку. Цього року учасники і гості виставки впізнавали нашу техніку і виділяли серед інших, характеризуючи ґрунтообробні агрегати «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» як «потужну» сільгосптехніку», — розповідає начальник відділу продажів АГРОдивізіона Марина Каменєва.

За її словами, застосування інноваційних енергоефективних рішень у сільгоспмашинах робить їх унікальними і затребуваними на ринку Східної Європи. Наприклад, комплектація дискових борін пружинною стійкою дає можливість підвищити якість обробки ґрунту, досягти більшої продуктивності при меншій витраті палива, збільшує термін служби самих агрегатів і робить машини більш універсальними для різних видів ґрунтів.

«А підшипникові вузли HARP AGRO Unit відрізняються надійною конструкцією, не вимагають обслуговування і мінімізують час оператора для обслуговування техніки. Що особливо актуально для польських аграріїв, тому що у Польщі багато кам'янистих важких ґрунтів, впоратися з якими під силу якраз таки сучасним, енергоефективним і потужним ґрунтообробним агрегатам», — сказала вона.

Підшипникові вузли HARP AGRO Unit викликали окремий інтерес у польських виробників сільгосптехніки.

«Їх дуже зацікавили наші підшипникові вузли, як готове конструкторське рішення. Наш кований, необслуговуючий підшипниковий вузол вигідно відрізняється від представлених на ринку аналогів. Сьогодні наші представники ведуть переговори з рядом польських компаній-виробників з постачання наших вузлів для комплектації їх сільгосптехніки», — зазначає менеджер зі збуту департаменту продажів ІГ УПЕК Надія Тищенко.

За підсумками виставки кілька великих дилерів у Польщі зацікавилися у співпраці.

«Нині з однією з польських компаній готується на підпис дилерська угода для поставок «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» у Польщу. Це тільки початок. У майбутньому ми плануємо мати досить розвинену дистриб'юторську мережу у Польщі, для того, щоб задовольнити потреби польських аграріїв у нашій техніці, і щоб «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» підкорювали нові європейські простори», — зазначає начальник відділу продажів АГРОдивізіона Марина Каменєва.

Також за підсумками виставки кілька аграріїв висловили бажання придбати сільгосптехніку «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН».

«Кілька фермерів готові були купити« Дукат-5 »прямо з виставки. Ми надали контакти нашого офіційного представництва у Польщі, і зараз ведуться переговори про продаж наших дискових агрегатів у фермерські господарства польських аграріїв», — додає Марина Каменєва.

Виконано за допомогою Disqus