Закон про агрострахування буде змінено у найближчий строк — Рутицька

26 червня 2015 30 0
Закон про агрострахування буде змінено у найближчий строк — Рутицька
Latifundist.comЗакон про агрострахування буде змінено у найближчий строк — Рутицька

Оновлений проект Закону у сфері агрострахування буде готовий у максимально короткий строк. Про це заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька сказала під час розширеного засідання робочої групи з питань аграрного страхування, повідомляє прес-служба Мінагропроду.

«Сьогодні для нас важливо у максимально короткі строки підготувати правки до Закону України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою». Завдання – створити новий якісний документ, який має задовольнити інтереси всіх учасників ринку: банківські установи і страховиків, аграрний бізнес та фермерів», — наголосила Владислава Рутицька

У свою чергу у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, відзначають ринок аграрного страхування перспективним, який має великий потенціал росту.

Пріоритетом для Міністерства аграрної політики та продовольства України, під час перезапуску системи убезпечення ризиків для аграріїв, є три головні напрямки: зміни до законодавчої бази, оновлення аграрного пулу та співпраця з професійними страховими компаніями.

«Міністерство аграрної політики та продовольства України подало на експертний аналіз проекти наказів із страхування ризиків на весь період майбутнього врожаю сої, кукурудзи, ярих зернових й інших культур. Окрім того, ми чекаємо на пропозиції щодо подальшої роботи від страхових компаній із запропонованих законодавчих змін», — додала Владислава Рутицька.

Виконано за допомогою Disqus