Канада інвестує $28 млн у розвиток кооперативів в Україні

5 квітня 2016 119 0
Уряд Канади інвестує $28 млн у розвиток молочного бізнесу в Україні
bykvu.comУряд Канади інвестує $28 млн у розвиток молочного бізнесу в Україні

Уряд Канади інвестує $28 млн у розвиток молочного бізнесу в Україні, повідомляє TSN.ua.

Проект діятиме у чотирьох регіонах і триватиме п'ять років. Інвестиції у розвиток кооперативного руху отримають Івано-Франківська, Львівська, Дніпропетровська та Херсонська області. Туди закуплять лабораторне обладнання, створять молокозбиральні пункти, облаштують спеціальні станції доїння безпосередньо на пасовищах.

Посол Канади в Україні Роман Ващук каже, що у його країні кооперативний рух уже давно має мільярдні обороти. Тож окрім фінансової допомоги, іноземні партнери ділитимуться з українськими колегами і своїм досвідом.

«У нас є сильні і сучасні кооперативи. У нас високорозвинене продуктивне молочарство, у нас є спеціально створене агентство для кооперативного розвитку за кордоном. І наш проект протягом цих всіх років є надовго і всерйоз», — запевнив дипломат.

Ініціатива дістала схвалення в українському уряді.

«Ми чекаємо підписання зони вільної торгівлі з Канадою, але якщо ви подивитеся на розвиток і молочних кооперативів і інших проектів, які якраз відбуваються за підтримки Канади, то він є дуже великий в Україні», — заявила заступник міністра аграрної політики Владислава Рутицька.

Виконано за допомогою Disqus