Реклама

Фермери зможуть отримати компенсацію за придбану вітчизняну с/г техніку в банку ПУМБ

1 травня 2024 65 0
Фермери зможуть отримати компенсацію за придбану вітчизняну с/г техніку в банку ПУМБ
Kurkul.com

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) та Міністерство економіки України уклали меморандум про співпрацю в рамках реалізації бюджетної програми «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва». Про це повідомила пресслужба ПУМБ.

Як зазначається, відтепер аграрії клієнти ПУМБ, мають змогу отримати компенсацію від держави у розмірі 25% вартості придбаної техніки від українського виробника.

Взяти участь у програмі відшкодування можуть як юридичні, так і фізичні особи-підприємці, які придбали або планують придбати таку техніку за допомогою кредитних чи власних коштів через рахунки відкриті у банку.

Головна мета програми — підтримати виробників і постачальників української сільгосптехніки через стимулювання її придбання, а також українських аграріїв, надавши їм вигідні умови для її купівлі.

Нагадаємо, офіційно програма компенсації стартувала на початку квітня. В оновлений Перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується бюджетним коштом, включено 2 289 номенклатурних позицій продукції 44 виробників.

Ознайомитись із повним переліком вітчизняної техніки, яка підлягає компенсації, можна за посиланням на сайті Міністерства економіки України. Цього року на реалізацію програми в бюджеті закладено 1 млрд грн. Підтримкою від держави зможуть скористатись близько 4 000 аграріїв.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2024 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама