Аграрії вимагають від депутатів розгляду законопроекту №3851-1

11 квітня 2016 97 0
Аграрії чекають реальних дій влади
vru.gov.uaАграрії чекають реальних дій влади

Представники професійних громадських об`єднань знову звернулись із відкритим листом до влади, повідомляє прес-служба Української аграрної конфедерації.

На цей раз до голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана.

Зокрема, у ньому аграрії стверджують, що не зважаючи на великий резонанс, численні пропозиції та звернення асоціацій до влади, а також важливість для нормального функціонування агросектору, процес внесення змін до законодарства щодо оподаткування сільгоспвиробників умисно затягується.

Тож представники професійних громадських об`єднань вимагають від влади невідкладно вжити заходів для пошуку оптимального рішення щодо виходу із цього складного становища.

«Нами запропоновані реальні законодавчі зміни, які компенсують втрати Державного бюджету у разі підтримки законопроекту №3851-1. Це дасть змогу переконати Міжнародний валютний фонд у доцільності даного рішення. Переконливо просимо Вас, згідно з регламентом Верховної Ради України, поставити на порядок денний чергового пленарного засідання законопроект №3851-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгосптоваровиробників», який пройшов розгляд у профільних комітетах», — зазначається у листі до Голови ВРУ.

У разі неврахування інтересів аграріїв протестні акції під стінами ВРУ можуть бути продовжені.

Виконано за допомогою Disqus