Реклама

На українських ринках спостерігаються аномальні ціни на овочі

22 травня 2015 64 0
На українських ринках спостерігаються аномальні ціни на овочі
ovochi.in.uaНа українських ринках спостерігаються аномальні ціни на овочі

На цьому тижні різко подорожчали овочі — херсонські помідори і молода морква майже наздогнали в ціні першу полуницю. Повідомляє «Телевізійна служба новин».

Як повідомляє служба, морква коштує 45 грн, картопля 20 грн, а огірки по 25 грн. Щоб заощадити, люди беруть битий і м'ятий товар, адже він дешевше. Навіть продавці таким цінам не раді, тому що на їх товар тепер просто ходять дивитися. У розмовах згадують минулі роки — в середині травня таких аномальних цін ніколи не було, особливо це стосується помідорів.

«Овочі повинні коштувати 15-25 грн, але ніяк не 45. Ціни впадуть, коли в Київ почнуть везти овочі з найближчих регіонів. А поки картопля їде з Херсона — ціна буде високою», — розповідає продавчиня.

Фахівці аномальні ціни пояснюють тим, що для більшості овочів ще не настав сезон масового збору врожаю.

«Та продукція, яка надходить — це продукція «рання» і вона вирощена переважно у відкритих теплицях або по-іншою технологією, відповідно вона є більш дорогою», — повідомляють експерти.

Також експерти радять не забувати про значне зростання вартості електроенергії та пального. Тому, огірки по 3 грн, та помідори за 7 грн цього року навряд чи з'являться на прилавках.

Виконано за допомогою Disqus