На Тернопільщині створено п’ять кооперативів

18 квітня 2016 60 0
На Тернопільщині створено п’ять сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів
heifer.org.uaНа Тернопільщині створено п’ять сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

На Тернопільщині створено п’ять сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, повідомив голова обласної державної адміністрації Степан Барна, пише прес-служба Тернопільської облдержадміністрації.

«Це — «Бучацький екопродукт» (с. Підзамочок, Бучацького району) — збирає молоко у населення та його охолоджує; «Старий млин» (с. Ценів, Козівського району) — надає послуги млином; «Щедрий край» (с. Старий Почаїв, Кременецького району) — сушіння фруктів; «Дари ланів» (с. Рудка Кременецького району) – переробка зерна на крупи та виготовлення кормів; «Кринички» (с. Котів Бережанського району) — виготовлення паливних брикетів та обладнання для виробництва вощини», — зауважив очільник краю.

Також додав, що всі вони, крім кооперативу у Бучацькому районі, створені у рамках спільного проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

«Згідно з «Комплексною програмою розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області» для підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів передбачено ще 600 тис. грн», — додається у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus

+ 15° ... + 6°

Вітер

1м/с

Опади

4.75мм

Вологість

77%