Необхідно зробити пільгове оподаткування для молочників — Вадатурський

1 липня 2015 22 0
Необхідно зробити пільгове оподаткування для молочників — Вадатурський
Kurkul.comНеобхідно зробити пільгове оподаткування для молочників — Вадатурський

Виробництва молока в державі є нерентабельним, це може негативно позначитися на подальшому функціонуванні їхнього ТОВ «Молочна компанія «Дружба». Таку занепокоєність висловили працівники компанії при зустрічі з народним депутатом України Андрієм Вадатурським, повідомляє він на своїй сторінці Facebook.

На їхню думку, в державі відсутні необхідні умови для роботи фермерських господарств, які повинні постачати підприємствам якісне молоко. Так, за словами одного з працівників підприємства, для забезпечення великої рогатої худоби питною водою потрібно зробити буріння свердловини, але до цього необхідно отримати два дозволи: на спеціальне водокористування та користування надрами, який коштував близько 300 тис. грн.

«Я вже розпочав роботу над законодавчою ініціативою щодо розвитку молочного виробництва в Україні. Вважаю за необхідне зробити пільгове оподаткування для виробників молока. Ми повинні допомогти представникам молочного бізнесу в створенні нових робочих місць. Створюючи гідні умови для ведення такого бізнесу ми допоможемо в працевлаштуванні людей», — розповідає депутат.

В Україні на сьогоднішній день найбільш конкурентне зерно в світі, але в той же час – нерентабельний бізнес з виробництва молока. Таку ситуацію необхідно виправляти. Україні потрібно зробити з молоком те, що зробили з кукурудзою.

«У 2000 р. Україна імпортувала кукурудзу. Потім почала експортувати. ЇЇ експорт зростав з підвищенням європейської якості, а згодом і американських стандартів. При цьому змогли завоювати нові ринки збуту, постійно збільшуючи обсяги експорту кукурудзи. Тому треба працювати, щоб підвищувати якість і продовольчу безпеку нашого молока. Необхідно підвищити стандарти виготовлення молока настільки, аби безперешкодно експортувати продукти його переробки в різні країни світу. До вирішення цього питання необхідно залучити найкращих фахівців молочної галузі», — зауважує Андрій Вадатурський.

Виконано за допомогою Disqus

+ 30° ... + 17°

Вітер

1.9м/с

Опади

0мм

Вологість

41%